Галерея

Використання грунтовки при порошковому фарбуванні

Компанія Leant надає широкий спектр послуг з порошкового фарбування металу. Ця технологія набула великої популярності за останній час, завдяки ряду безперечних переваг. Найважливіші з яких, полягають в тому, що порошкове фарбування не тільки гарантує рівність фарбування, але і забезпечує додаткову корозійну стійкість.

Для того, щоб операція по порошковому фарбуванню металу була виконана якісно, ​​необхідно точно дотримуватися всіх технологічніх етапів. У цій статті ми зосередимо свою увагу на етапі грунтування і на питанні правильного підбору грунтовки.

Отже, після того, як заготівля повністю очищена, настає етап грунтування. Тут важливо відзначити, що технологія дозволяє використовувати грунтовку двох типів: пасивну або активну.

Застосування пасивної грунтовки можливо тільки в тих випадках, коли металовиріб розрахований на використання в лояльних умовах. Крім того, пасивна грунтовка може бути застосовна тільки для кольорових металів.

Активна грунтовка може і повинна бути застосована для металовиробів, які постійно будуть піддаватися впливу агресивного середовища. Наприклад: вона необхідна для металовиробів, які постійно будуть перебувати на відкритому повітрі. Важливим компонентом активної грунтовки є цинк, який відомий своїми антикорозійними властивостями.

Написати нам