Галерея

Вальцювання металу: технологічні особливості

Компанія Leant надає широкий спектр послуг по роботі з металом, починаючи від рубки металу і закінчив лазерною та плазмовою різкою. У переліку наших основних послуг є і пункт, що стосується вальцювання металу. Так в чому ж особливостіцієї операції?

Вальцовку металу ще називають вальцюванням. Суть технології зводитися до того, що лист металу піддається деформації в заданому напрямку. Важливо відзначити, що вальцювання потрібне, як при виробництві вже готових деталей, так і при виготовленні заготовок під деталі.

Вальцювання металу здійснюється на спеціальному устаткуванні, яке представляє собою вальцювальні вали. Технологія подібна до згинання металу, тому вальцювальні вали ще називаються листогиними валами.

Найпоширенішим видом вальцювання металу є вальцювання в радіус – операція в ході якої отримуються листи металу певного радіусу, які застосовуються, наприклад для обшивки колон.

Щоб вальцювання металу в радіус була якісним, необхідно: дотримуватися послідовності обробки металу, стежити за кріпленням деталей, враховувати параметри деформації матеріалу.

Компанія Leant гарантує дотримання всіх технологічних параметрів при виконанні операцій будь-якої складності, а також ми чітко дотримуємося термінів виконання замовлення.

Написати нам