Галерея

Хром і його застосування

Фахівці компанії Leant враховують всі особливості матеріалу, щоб гарантувати виконання робіт по металу на високому рівні і з великою точністю. Хром в даний час є одним з найбільш затребуваних металів, завдяки його унікальним властивостям.

Щоб зрозуміти цінність хрому, потрібно сказати кілька слів про його властивості. Хром не тільки досить твердий матеріал, але він ще й має унікальні характеристики корозійної стійкості. Важливо також відзначити, що при роботі з чистим хромом слід суворо дотримуватися правил техніки безпеки, так як хромовий пил дуже небезпечна для людей.

Основні галузі застосування хрому:

– в металургії (хром незамінний компонент великої кількості сплавів, в тому числі і жароміцних, жаростійких, нержавіючих, легованих і багатьох інших);

– в дизайні (досить часто хром використовують в якості покриття для готових металовиробів, так як він надає їм не тільки блиск, але і захищає від корозійних процесів);

– в будівництві (десять відсотків всього добутого хрому використовується для виробництва вогнетривкої цегли);

– в шкіряній справі (хром застосовується для дублювання шкіри).

– в медицині (хром часто використовується в якості компонента лікарських засобів).

Фахівці компанії Leant знають про метал, якщо не все, то дуже багато і можуть надати професійну консультацію з різних питань.

 

Написати нам