Галерея

Жароміцні сплави і їх особливості

Робота компанії Leant пов’язана з різними металами і матеріалами, тому професіонали нашої компанії зобов’язані знати особливості різних сплавів, в тому числі і жароміцних.

Жароміцні сплави – це група матеріалів, які повинні бути стійкими до впливу пластичної деформації, високих температур і окислювального середовища.

Основою жароміцних сплавів є нікель або хром, а додатковими компонентами можуть служити все той же хром, кремній, молібден, вольфрам, кобальт і навіть алюміній.

Жароміцні сплави підрозділяються на три основні підгрупи: гомогенні, карбідні, інтерметаллідним.

Поява жароміцних сплавів пов’язано з розвитком ракетної галузі в 1930-х роках. В даний час жароміцні сплави витримують вплив температур від 700 до 1100 градусів Цельсія. Головними областями для застосування жароміцних сплавів є: машинобудування, авіація, космічна галузь, нафтовидобуток і переробка.

Компанія Leant гарантує виконання всіх видів робіт на високому рівні, з урахуванням всіх характеристик матеріалів. Крім того, фахівці нашої компанії можуть порекомендувати матеріали, які оптимально підійдуть для виготовлення тих чи інших виробів.

 

Написати нам