ПРОДУКЦІЯ
Послуги
Партнери

Леант – компанія, яка динамічно розвивається, основною діяльністю є виробництво різних металовиробів і надання послуг по обробці різного роду металів. Компанія Леанті має власні виробничі потужності, що дозволяє здійснювати виконання як простих операцій по обробці металу, так і реалізацію індивідуальних дизайнерських замовлень  з металу.

Основою ідеологією компанії Леанті є: - «Досягнення досконалості в тому, що ми робимо, і індивідуальність в кожному виробі». Якщо у Вас є ідея, яку Ви хочете реалізувати в металі, фахівці компанії Леанті допоможуть вам її втілити в життя.

На сьогоднішній день металовироби широко використовуються практично у всіх сферах діяльності, починаючи від будівництва і різного роду виробництва, і закінчуючи використанням металовиробів для організації складських, торгових і офісних приміщень. Також, останнім часом дизайнерами все частіше починають використовуватися оригінальні металовироби для облаштування інтер'єрів житлових приміщень і зовнішніх просторів для відпочинку.

Компанія Леанті є виробником виробів з металу, таких як металеві меблі; торгове обладнання з металу; складське обладнання з металу; паркани, ворота, решітки, сходи, поручні з металу; дорожні знаки; паркувальне обладнання з металу; козирки, навіси, відливи, кронштейни для кондиціонерів; мангали; навісне обладнання до садово-паркової міні-техніці; рекламні щити з металу; декоративні вироби з металу; урни металеві; візки платформні; корпусу металеві; декоративні металеві панелі; металеві профілі різного ступеня складності.

Компанія Леанті здійснює такі види металообробки різних видів металу: гнуття металу та металевих труб; обшивка декоративним металом фасадів, внутрішніх стін і вхідних порталів торгових, житлових і офісних приміщень; виготовлення продукції з нержавіючої сталі; лазерне різання металу; перфорація металу; порошкове фарбування металу; проектування деталей з металу під замовлення; рубка листового металу; зварювання алюмінію, міді, нержавіючої сталі і чорного металу; вальцовка металу.